25.02.2017 г.

Дата: 3 марта 2017 в 12:51, Обновлено 3 марта 2017 в 12:56

"Радуга талантов"

В рамках шестого школьного дня 25 февраля  состоялось КТД "Радуга талантов", в котором приняли участие учащиеся 1-4 классов. Ребята   с большим желанием принимали участие в мероприятии и показывали свои возможности и таланты. Каждый из участников конкурса показал свои умения  в танце, пении,  игре на музыкальных инструментах и прикладном творчестве.  Каждый участник  был вознагражден  диплом за победу в своей номинации.

А у нашай  школе свята

Як і кожны год, 25 лютага ў ДУА “Сярэдняя школа №8 г.Ваўкавыска з польскай мовай навучання” адбылося традыцыйнае ўрачыстае свята “Сто дзён да экзаменаў”. Падрыхтоўка да яго доўжылася будучымі выпускнікамі на працягу некалькіх месяцаў. Вынікам яе стала двухгадзінная канцэртная праграма “Жыццё – гэта цудоўны фільм”, на якой прысутнічала шмат шаноўных гасцей.

Перад гледачамі разгарнулася карціна школьнага жыцця адзінаццацікласнікаў. Свае ўспаміны, уражанні і эмоцыі яны паспрабавалі выразіць песнямі, танцамі, гумарыстычнымі замалёўкамі. Бацькі, педагогі школы, сябры будучых выпускнікоў і ўсе госці ад шчырага сэрца апладзіравалі выступоўцам.

У канцы вечара кожны быў перакананы, што школьнае жыццё адзінаццацікласнікаў – гэта сапраўды цудоўны фільм.

Класны кіраўнік 11 класа Шчасюк І.І.